יום היכרות לסטודנטים חדשים

כ-2,000 סטודנטים חדשים מתחילים ללמוד מדי שנה בטכניון. יום ההיכרות עם הטכניון, נערך יום לפני תחילת הלימודים. אגודת הסטודנטים שולחת לכולם הזמנה ליום היכרות זה עם הטכניון: עם הפקולטות, ועם קמפוס הטכניון.

ביום ההיכרות יתקיים טקס פתיחת הסמסטר. בטקס זה יתקיים מפגש עם נשיא הטכניון, דיקן הסטודנטים, דיקן לימודי הסמכה ויו"ר אגודת הסטודנטים. לאחר מכן יתקיים מפגש בפקולטות.  שם ייערך מפגש עם דיקני הפקולטה, עם הסגל האקדמי, עם עובדי המזכירויות ועם סטודנטים ותיקים חברי הוועד של הפקולטה.

המלגות למצטייני סכם קבלה יוענקו ביום זה, במפגש בפקולטות השונות.

קבלת פנים לסטודנטים ביום ההכרות וחלוקת שי מאגודת הסטודנטים

בטכניון קיים פרויקט מכניסים לתמונה את השנה הראשונה המבוצע ע''י אגודת הסטודנטים. במסגרת פרויקט זה סטודנטים ותיקים משמשים חונכים לסטודנטים החדשים במשך השבועיים הראשונים של הסמסטר, מסייעים בייעוץ ברישום למקצועות באמצעות האינטרנט, ובהתארגנות וקליטה בטכניון. ביום ההכרות, הסטודנטים החונכים מלווים את המתקבלים החדשים לסיור בבניין הפקולטה שלהם, בחדרי הלימוד והספרייה, במעבדות השונות.

לאחר המפגש בפקולטה, יתקיים סיור בין המקומות החשובים בקמפוס: בניין אולמן - שם לומדים את רוב הזמן בשנה הראשונה, הדשא - בלב הקמפוס בו מתקיימים מפגשים ואירועים חברתיים, בית הסטודנט בו קיימים מסעדות, פאב וקולנוע, חנות "מכלול" למכשירי כתיבה, הבריכה, חדר הכושר, בית הכנסת ועוד.

פנו אלינו

אגודת הסטודנטים | 054-2423099, 04-8234148, 04-8328787 | asat.org.il