יום הכוון - יום היכרות לסטודנטים חדשים

כ-2,000 סטודנטים חדשים מתחילים ללמוד מדי שנה בטכניון. יום ההכוון - יום ההיכרות עם הטכניון, נערך יום לפני תחילת הלימודים. אגודת הסטודנטים שולחת לכולם הזמנה ליום היכרות עם הטכניון: עם הפקולטות, ועם קמפוס הטכניון.

ביום ההכוון מתקיים טקס פתיחת הסמסטר. בטקס זה מתקיים מפגש עם נשיא הטכניון, דיקן הסטודנטים, דיקן לימודי הסמכה ויו"ר אגודת הסטודנטים. לאחר מכן מתקיים מפגש בפקולטות.  שם נערך מפגש עם דיקן הפקולטה, עם הסגל האקדמי, עם עובדי המזכירויות ועם סטודנטים ותיקים חברי הוועד של הפקולטה.

אישור לזכאות לקבלת מלגות למצטייני סכם קבלה מוענק ביום זה, במפגש בפקולטות השונות.

קבלת פנים לסטודנטים ביום ההכרות וחלוקת שי מאגודת הסטודנטים

בטכניון קיים פרויקט מכניסים לתמונה את השנה הראשונה המבוצע ע''י אגודת הסטודנטים. במסגרת פרויקט זה סטודנטים ותיקים משמשים חונכים לסטודנטים החדשים, מסייעים בייעוץ ברישום למקצועות באמצעות האינטרנט, ובהתארגנות וקליטה בטכניון. ביום ההכוון, הסטודנטים החונכים מלווים את המתקבלים החדשים לסיור בבניין הפקולטה שלהם, בחדרי הלימוד והספרייה, במעבדות השונות.

לאחר המפגש בפקולטה, מתקיים סיור בין המקומות החשובים בקמפוס: בניין אולמן - שם לומדים רוב הזמן בשנה הראשונה, הדשא - בלב הקמפוס בו מתקיימים מפגשים ואירועים חברתיים, בית הסטודנט בו קיימים מסעדות, פאב וקולנוע, חנות "מכלול" למכשירי כתיבה, הבריכה, חדר הכושר, בית-הכנסת ועוד.

פנו אלינו

אגודת הסטודנטים | 054-2423099, 04-8234148, 04-8328787 | asat.org.il